فروشگاه صنایع دستی تولید کننده ظروف میناکاری اصفهان

خرید صنایع دستی اصفهان با قیمت ارزان (میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...)


اپلیکیشن صنایع دستی

اپلیکیشن صنایع دستی

همه چیز درباره خرید عمده گلدان میناکاری

 • نویسنده: مهران خاشعی

تماس با ما

 

خرید عمده گلدان میناکاری در شهرهای مختلفی صورت می گیرد. هنر میناکاری یکی از هنر های اصیل و قدیمی ایران باستان است که علاقه مندان زیادی را به خود جذب نموده است. قدمت این هنر بسیار زیاد می باشد. امروزه در بعضی از شهر های کشور نظیر اصفهان ، اهواز و. . . از محصولات این هنر بسیار زیبا به صورت عمده خرید و فروش می شود.

 

خرید عمده میناکاری

میناکاری
آیا تا به حال نام میناکاری به گوش شما خورده است؟ درباره ی این هنر چی می دانید؟ قدمت میناکاری چقدر است؟خرید عمده گلدان میناکاری به چه صورت است؟ ما در اینجا به تمامی این سوالات پاسخ می دهیم. لطفا این مطالب را دنبال نمایید. یکی از قدیمی ترین هنر ها که قدمت آن به پنج هزار سال می رسد، مینا کاری است. این هنر نام های دیگری نظیر میناگری و میناسازی دارد. هنر میناکاری جز صنایع دستی به حساب می آید.
 

 

خرید میناکاری

 

هنر میناکاری کار و انداختن طرح روی مس است اما میتوان این هنر را بر روی طلا و نقره هم انجام داد ولی بیشترین کاربرد آن بر روی مس است. میناکاری روی طلا بسیار زیبا تر انجام می شود زیرا طلا زمانی که ذوب می شود حالت مینا اکسید دست نمی دهد اما فلز های دیگر نظیر مس و نقره این گونه نیستند به همین دلیل میناکاری روی طلا بسیار ظریف تر و زیباتر انجام می شود. دو شهر از شهر های بزرگ ایران که سالیان سال است در زمینه ی میناکاری فعالیت دارند، شهر های اصفهان و اهواز است. شهر اصفهان در زمینه ی تولید ظروف میناکاری و شهر اهواز در زمینه ی جواهرات میناکاری در حال فعالیت می باشند.

 

میناکاری اصفهان

 

تاریخچه ی هنر میناکاری
همانطور که در قسمت بالا گفتیم قدمت این هنر نزدیک به پنج هزار سال می باشد. کار این هنر زیباسازی ظروف و همینطور زیورآلات است. میناکاری یک هنر ترکیبی است و آتش و خاک در این هنر نقش بسیار مهمی دارند. شکل گیری هنر میناکاری در ایران بوده است و بعد در بین مردم چرخیده و در کشور های دیگر رواج پیدا کرده است. هنر میناکاری بسیار قدیمی و پیشینه ی آن بسیار طولانی می باشد. نمونه ای از میناکاری مرصع را میتوانیم در 6 انگشتر طلا که به سیزده قرن پیش از میلاد بر می گردد مشاهده نماییم. همچنین هنر میناکاری را هم میتوانیم در مجسمه ی زئوس که قدمت آن به پانصد سال پیش از میلاد بر میگردد مشاهده کنیم. این هنر در دوره ی سلجوقیان به اوج خود رسیده بود. بیشترین کاربرد هنر میناکاری در ظروف و مجسمه ها بود که امروزه بعضی از آن ها باقی مانده است. امروزه بسیاری از مردم برای اینکه منازل خود را با این هنر بسیار زیبا و قدیمی تزیین نمایند، گلدان ها و یا حتی ظروف میناکاری شده را به صورت حضوری و یا حتی اینترنتی خریداری می نمایند.
 

 

خرید عمده گلدان میناکاری

 

خرید عمده گلدان میناکاری
امروزه خرید عمده گلدان میناکاری در بازار و حتی فروشگاه های اینترنتی بیشتر شده است. زمانی که شما در گوگل خرید عمده گلدان میناکاری را جستجو می نمایید سایت های متعددی برای شما باز می شود. اگه به لیست قیمت هر یک از این سایت ها نگاهی بیاندازید متوجه می شوید خرید عمده گلدان میناکاری قیمت ثابتی ندارد و قیمت ها با هم متفاوت است. در بعضی از سایت ها قیمت ها به صورت باورنکردنی بسیار زیاد است. بعضی از مردم با خرید عمده گلدان میناکاری آن را با قیمت دو برابر به فروش می گذارند که امروزه این اتفاق عجیبی نیست و در بین مردم بسیار رایج است. قیمت خرید تکی گلدان مینا کاری با خرید عمده گلدان میناکاری بسیار متفاوت است و شاید حتی سطح قیمت ها برای شما جذاب باشد. بسیاری از مردم علاقه زیادی به خرید اینگونه محصولات تاریخی آن هم به صورت عمده دارند و یکی از این ها خرید عمده گلدان میناکاری است.
 

 

خرید عمده مینا کاری

 

 

برنامه صنایع دستی

 

اینستاگرام صنایع دستی

 

تلگرام صنایع دستی

 • نمایش : ۹۵۴
 • ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  تجدید کد امنیتی
  خرید صنایع دستی اصفهان بصورت آنلاین از طریق اینترنت شامل محصولات : میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...
  کانال ایتا

  هدیه روز معلم

  بهترین ظروف صنایع دستی

  خاتم کاری اصفهان

  تندیس های میناکاری

  فیروزه کوبی اصفهان

  ملیله کاری اصفهان

  میناکاری استاد اسماعیلی