فروشگاه صنایع دستی تولید کننده ظروف میناکاری اصفهان

خرید صنایع دستی اصفهان با قیمت ارزان (میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...)


اپلیکیشن صنایع دستی

اپلیکیشن صنایع دستی

فیلم رنگ میناکاری روی مس در اصفهان فروش رنگ مخصوص پودری اصفهان

 • نویسنده: مهران خاشعی

 

 

 

رنگ میناکاری اصفهان

 

 

رنگ میناکاری در اصفهان به علت رونق خاص هنر میناکاری در طی چندین دهه ی گذشته، مورد توجه بسیاری از افراد میناکار چه در داخل اصفهان و چه در سایر شهرها بوده است. ما برای شما فیلم آموزش ساخت رنگ میناکاری را بصورت رایگان تهیه کرده ایم. فروشگاه بازار مینا همیشه با ارائه ی رنگ میناکاری مرغوب و باکیفیت آلمانی هم حامی مینانگاران عزیز ایران بوده و هم نام و نشان این هنر اصیل ایرانی را حفظ کرده است. رنگ میناکاری در اصفهان قطعا در شهر مهد هنرها و صنایع دستی اصیل ایرانی باید مرغوبیت خاص خود را داشته باشد. همانطور که می دانید هنر میناکاری قدمتی چند هزار ساله دارد که ابتدا در مشهد شروع شد و پس از آن وارد اصفهان گردید و رونق و پیشرفتی که امروزه از هنر میناکاری امروزی سراغ دارید و رنگ میناکاری در اصفهان که چنان مرغوبیتی پیدا کرده، مرهون زحمات استادکاران اصفهانی در طی این سال صد سال اخیر بوده است.

 

 

 

رنگ میناکاری اصفهان

 

 

رنگ زدن میناکاری مرحله ای بسیار مهم و تأثیرگذار در کیفیت نهایی محصول شماست، مرحله ای که هم از کیفیت رنگ میناکاری در اصفهان باخبر خواهید شد و هم فرد خریدار، ذوق و مهارت هنر نقاشی میناکار را مشاهده خواهد کرد. قطعا که ظروفی با کیفیت (مس مرغوب) و سفال خوب پخته شده در کیفیت نهایی نیز تأثیرگذار هستند اما نسبت به خرید رنگ میناکاری در اصفهان باید بسیار دقت داشته باشید. با توجه به تعدد و گسترش فروشگاه های عرضه کننده ی رنگ میناکاری در اصفهان ، خرید رنگ میناکاری یا همان رنگ پودری و لعابی و در برخی موارد نیز رنگ لعابی سرد با مشکلاتی مواجه شده است چرا که در صورت خرید رنگی نامرغوب، ظروف مسی و سفالی کیفیت مورد نظر را نخواهند داشت، مخصوصا که رنگ میناکاری برای سفال و مس کاملا متفاوت از یکدیگر هستند.

 

 

 

رنگ میناکاری در اصفهان

 

 

 

 

نام رنگ های میناکاری برای ظروف سفالی از تنوع بیشتری برخوردار است و همچنین درجه پخت آنها در کوره و میزان اختلاط و ترکیب این رنگ ها با صمغ عربی و گلیسیرین نیز با رنگ میناکاری مخصوص ظروف مسی متفاوت است. پس همیشه برای یک فرد میناکار، نیاز به شناخت مکانی معتبر و معروف که بتواند رنگ میناکاری در اصفهان را با بالاترین کیفیت خریداری کند، همیشه احساس می شود. ضمن اینکه افراد تازه کار نیز به دنبال پیدا کردن مکان و یا فروشگاه اینترنتی معتبری هستند که بتوانند رنگ لعابی (بدون نیاز به ترکیب رنگ و صمغ و کاملا آماده) و یا رنگ لعابی سرد (بدون نیاز به کوره!) را با تضمین کیفیت خریداری کنند.

 

 

 

 

خرید رنگ میناکاری اصفهان

 

 

 

فروشگاه بازار مینا مکانی است که به دنبال آن می گردید. این فروشگاه با تجربه ای چندین ساله، متشکل از کادری مجرب و حرفه ای و آشنا با تمامی مبانی و اصول تمام هنرها و صنایع دستی و ملزومات و ابزارهای هر یک، توانسته اند هر سال به عنوان برترین فروشگاه رنگ میناکاری در اصفهان و خرید و فروش صنایع دستی معرفی شود. امروزه شاخه ی جدیدی از میناکاری در اصفهان به نام میناکاری هفت رنگ پدید آمده است. میناکاری بر روی سفال، کاشی و مس با استفاده از هنر میناکاری تنها به کمک 7 رنگ در هر نوع طراحی و نقش و نگار، توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. برای خلق چنین آثاری قطعا هنگام خرید رنگ میناکاری در اصفهان باید مرغوبیت آن برای شما به اثبات رسیده باشد در غیر این صورت به هیچ وجه جلوه و نمودی که انتظار دارید را دریافت نخواهید کرد.

 

 

فروش رنگ میناکاری روی مس اصفهان

 

 

اما نگران نباشید چرا که فروشگاه بازار مینا به عنوان بزرگ ترین عرضه کننده ی رنگ های میناکاری آلمانی، کیفیت و مرغوبیت را برای شما تضمین می کند. تنها کافی است برای خرید رنگ میناکاری در اصفهان به وب سایت اینترنتی این فروشگاه در هر روز و هر ساعتی از هفته (7/24) مراجعه کنید، محصول مورد نظر خود که شامل پک 10 تایی رنگ میناکاری است را انتخاب نموده و در اسرع وقت بسته ی سفارشی خود را دریافت نمایید.

همچنین برای آن دسته از عزیزانی نیز که هنوز آشنایی کامل و تبحر کافی در خرید رنگ میناکاری در اصفهان کسب نکرده اند و از این بابت نگران هستند، پشتیبانی فروش و راهنمای کالا در نظر گرفته ایم تا تمامی راهنمایی های لازم را به آنها ارائه داده و پاسخگوی تمامی سؤالات و برطرف کننده ی تمامی دغدغه های ذهنی این میناکاران جوان باشد. 

 

رنگ پودری میناکاری اصفهان

 

 

 

 • نمایش : ۸۷۸
 • ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  تجدید کد امنیتی
  خرید صنایع دستی اصفهان بصورت آنلاین از طریق اینترنت شامل محصولات : میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...
  کانال ایتا

  هدیه روز پزشک

  بهترین ظروف صنایع دستی

  خاتم کاری اصفهان

  تندیس های میناکاری

  فیروزه کوبی اصفهان

  ملیله کاری اصفهان

  میناکاری استاد اسماعیلی