فروشگاه صنایع دستی تولید کننده ظروف میناکاری اصفهان

خرید صنایع دستی اصفهان با قیمت ارزان (میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...)


اپلیکیشن صنایع دستی

اپلیکیشن صنایع دستی

خرید و قیمت گلیم دستباف پشمی طرح دشتستان

 • نویسنده: مهران خاشعی

گلیم پشمی دستباف ایرانی با رنگ های طبیعی و حس سادگی خود نظر بسیاری از علاقه مندان به صنایع دستی را جلب کرده. شما می توانید گلیم دستباف ایرانی را به عنوان پادری و یا برای تزئین چیدمان های سنتی استفاده کنید. قیمت گلیم دستباف ارزان است . شما می توانید برای سفارش و خرید گلیم دستباف از طریق سایت براحتی اقدام نمائید. محصولات طبیعی صنایع دستی ایرانی به راحتی زندگی شما کمک زیادی خواهد نمود.

شناسه محصول: 901562

گلیم دستباف

گلیم پشمی دستباف ایرانی را می توانید با طرح ها و رنگ های ساده ولی زیبا و دلنشین در اختیر داشته باشید. گلیم دستباف پشمی طرح دشتستان از سری محصولات زیبای هنری کاربردی و مورد استفاده خانواده است. گلیم دستباف ایرانی کار دست هنرمندان هموطنمان است که با عشق و علاقه به این هنر یکی یک تار و پودهای رنگی را در کنار هم چیده و طرحی نو برای شادی و آرامش ما بوجود می آورند.

فروش گلیم دستباف و همچنین ارسال فوری آن به سراسر کشور براحتی انجام می گیرد. قیمت گلیم دستباف ایران ارزان و خرید آن برای اکثر مشتریان فروشگاه امکان پذیر می باشد. استفاده از گلیم های دستبافت برای پادری های منازل توصیه می شود. شما می توانید از این محصولات زیبا در چیدمان های دکوری منازل ایرانی هم استفاده کنید. خرید گلیم دستباف از طریق سایت برای شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته امکان پذیر است.

تخفیف ویژه

گلیم دستباف پشمی طرح دشت

گلیم دستباف پشمی طرح دشت

گلیم ایرانی

جنس گلیم از پشم گوسفند و در برخی موارد از پشم شتر هم استفاده می شود. رنگ های استفاده شده در رنگرزی این گلیم ها کاملا طبیعی است و ماندگاری بالایی دارد. ابعاد گلیم در حدود 60*90 و با اختلاف چند سانتی متر است. این گلیم اصیل ایرانی کاملا با دست بافته شده و به نوعی اثر هنری دست ساز است. از گلیم های با این سایز معمولا برای پادری استفاده می شود. شما می توانید این گلیم را در بار شسته و دوباره استفاده کنید.

 

گلیم پشمی دستباف

گلیم پشمی دستباف

خرید گلیم ارزان برای مصارف شخصی کاملا به صرفه است. فروش گلیم در تهران ,اصفهان و سایر شهرهای کشورمان از استقبال خوبی برخوردار بوده چراکه علاوه بر زیبایی و کاربردی بودن قیمت گلیم پشمی ارزان و قابل سفارش برای عموم مشتریان علاقه مند به هنرهای دستی است. تنوع طرح های ساده و رنگ های شاد طبیعی می تواند نقطه مثبتی در انتخاب این محصول بحساب آید. همچنین شما می توانید این گلیم زیبا را به عنوان هدیه صنایع دستی با ارزش و کاربردی برای دیگران در نظر بگیرید.

 

خرید گلیم دستباف

خرید گلیم دستباف

محصولات دست بافت پشمی زیادی شبیه یکدیگر است که البته تفاوت هایی با هم دارند. گلیم , جاجیم , زیلو و … نمونه هایی از این دست بافته ها با ویژگیهای منحصر به فرد می باشند. معمولا گلیم‌ها در اندازه رایج برای قالی بافته می شوند که می‌توان به ابعاد 100*70 , 150*100 (معروف به ذرع و نیم) , 200*300 , 300*400 و کناره ها اشاره نمود. بافت گلیم ها چالش زیادی دارد که فقط از عهده علاقه مندان به این کار بر می آید.

 

گلیم دستباف ایرانی

گلیم دستباف ایرانی

محصولات هنری دستبافتی مانند گلیم معمولا توسط هنرمندان خانگی , دلپاک و بی آلایش بافته می شود از این رو حس سادگی و زیبایی در آنها مشخص می باشد. زمان زیادی برای بافتن گلیم پشمی دستباف صرف می شود و با قیمت ارزانی که دارد برای خرید کاملا توجیه پذیر است. حمایت از این هنرمندان به منزله زنده نگه داشتن هنرهای دستی و احترام به هویت ایرانی است. خرید صنایع دستی کشورمان بجای محصولات لوکس خارجی اولین گام در فرهنگ سازی عمومی برای پیشرفت اقتصاد کشور است.

 

فروش گلیم دستباف

فروش گلیم دستباف

 

Handmade Wool Kilim – Dashtestan Design

Iranian handicrafts are famous all over the world. There are so many things which can be seen in BazareMina online Market ranging from Kilims to Mina Kari art with its happy colors and simple designs. Kilim is one of the greatest things you can buy from BazareMina online Market. This online shop will enable you to buy whatever you like from handicrafts and especially Iranian handicrafts. Kilim is the art work of Isfahan which can be bought to decorate your house; no matter if it is modern or traditional. Buying a handmade wool Kilim with Dashtestan design has an easy process especially when you want to buy it online.

What Are the Features of a Handmade Wool Kilim with Dashtestan Design?
There are so many features which can be mentioned about a handmade wool Kilim with Dashtestan design. One of the most and greatest things is the material which is used in this kind of Kilim. The material is mostly wool from sheep or camel. The colors which are used in painting a handmade wool Kilim with Dashtestan design are natural and organic which last for many years. This Kilim is made by hand and you can use it in different places.

Handmade Wool Kilim – Dashtestan Design

You can also wash a handmade wool Kilim with Dashtestan design and use it again and again. It is said that a handmade wool Kilim with Dashtestan design is made with the greatest care and attention and that is why it is considered as a great gift which can be bought as an advertising gift because its price is reasonable and you can order it online in numbers.

 

 

قیمت گلیم دستباف

قیمت گلیم دستباف

 

شناسه محصول: 901562

بازار مینا     BazareMina.ir

 • نمایش : ۵۹۹
 • ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  تجدید کد امنیتی
  خرید صنایع دستی اصفهان بصورت آنلاین از طریق اینترنت شامل محصولات : میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...
  کانال ایتا

  هدیه روز معلم

  بهترین ظروف صنایع دستی

  خاتم کاری اصفهان

  تندیس های میناکاری

  فیروزه کوبی اصفهان

  ملیله کاری اصفهان

  میناکاری استاد اسماعیلی