فروشگاه صنایع دستی تولید کننده ظروف میناکاری اصفهان

خرید صنایع دستی اصفهان با قیمت ارزان (میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...)


اپلیکیشن صنایع دستی

اپلیکیشن صنایع دستی

خرید و قیمت گلدان میناکاری برجسته طرح گل و مرغ استاد اسماعیلی

 • نویسنده: مهران خاشعی

گلدان میناکاری برجسته طرح گل و مرغ استاد اسماعیلی نمونه ایی از یک اثر هنری صنایع دستی اصفهان است.قلمزنی گلدان برجسته میناکاری کاملا با دست انجام شده و آن را به یکی از زیباترین انواع گلدان میناکاری اسماعیلی تبدیل کرده است.قیمت گلدان میناکاری اصفهان با توجه به کار انجام شده بر روی آن در نظر گرفته می شود. میناکاری استاد اسماعیلی از شناخته شده ترین برندهای صنایع دستی ایرانی در داخل و خارج از کشور است.برای خرید انواع گلدان میناکاری بزرگ اصفهان می توانید از طریق سایت و اپ فروشگاه اقدام نمائید.

شناسه محصول: 902103

گلدان میناکاری بزرگ

گلدان میناکاری برجسته طرح گل و مرغ استاد اسماعیلی، از بهترین سری ظروف مینای اصفهان بشمار می رود. ظرافت قلمزنی گلدان، کیفیت لعاب کاری، نقاشی استادانه و پروسه کوره نهایی از جمله دلایل ارزشمند بودن گلدان میناکاری اسماعیلی می باشد. خرید میناکاری اصفهان برای استفاده و تزئین چیدمان دکوری منازل شیک ایرانی پیشنهاد می گردد. با گشت و گذار در سایت فروشگاه صنایع دستی اصفهان می توانید انواع گلدان میناکاری شده را مشاهده کرده و بهترین ها را با توجه به سلیقه خود انتخاب نمائید.

قیمت گلدان میناکاری اصفهان با توجه به سایز و کیفیت محصولات، متفاوت است. از این رو امکان خرید گلدان میناکاری اصفهان برای بوجه های مختلف در نظر گرفته شده است.برخی از شرکت ها و سازمان ها بمنظور تهیه هدایای تبلیغاتی سالیانه خود از ست های گلدان و بشقاب میناکاری شده در باکس های شیک هدیه بهره می برند.برای دریافت اطلاعات در مورد خرید عمده گلدان میناکاری می توانید با همکاران ما در واحد فروش، تماس بر فرار نمائید.

تخفیف ویژه

گلدان میناکاری برجسته

گلدان میناکاری برجسته طرح گل و مرغ استاد اسماعیلی

گلدان برجسته میناکاری

جنس گلدان از فلز مس مرغوب ایرانی می باشد. بر روی گلدان با دست، طرح های گل و مرغ بصورت برجسته قلمزنی شده و پس از لعاب کاری بر روی آن توسط بهترین هنرمندان با ذوق اصفهان نقاشی گل و مرغ کشده شده است. در پروسه نهایی تولید میناکاری اصفهان ،ظروف مینا در کوره مخصوص با دمای 600 الی 800 درجه حرارت دیده تا رنگ های آن ماندگار شوند.ارتفاع این گلدان برجسته میناکاری استاد اسماعیلی 25 سانتی متر می باشد و از بهترین و با کیفیت ترین سری محصولات تولید شده صنایع دستی اصفهان است.

 

خرید گلدان میناکاری

لیست قیمت گلدانهای میناکاری

شما می توانید از سایت فروشگاه، لیست قیمت گلدانهای میناکاری شده را دانلود کنید.طرح های مختلف انواع گلدان مسی میناکاری شده اثر اسماعیلی برای سلیقه های مشتریان در نظر گرفته شده تا با توجه به چیدمان منازل و دفاتر کار مورد نظر، انتخاب شوند.قیمت گلدان میناکاری روی مس با توجه به کیفیت و سایز محصولات تولید شده در بازار صنایع دستی متفاوت است.میزان تخفیف برای تمامی سفارشات فروشگاه و  همچنین گلدان مینا کاری خریداری شده با توجه تعداد آن در نظر گرفته می شود.

 

گلدان میناکاری اسماعیلی

گلدان مسی میناکاری شده اثر اسماعیلی

گلدان میناکاری 25 سانتی را می توانید بصورت تکی یا جفت سفارش دهید. شما می توانید برای مشاهده قیمت جدیدترین انواع مدل های گلدان میناکاری و سایر محصولات، در هر ساعت از شبانه روز به سایت و اپلیکیشن فروشگاه  مراجعه فرمائید. خرید ست های گلدان و بشقاب میناکاری در باکس های شیک هدیه، و همچنین سفارشی سازی آنها امکان پذیر است. فروش عمده گلدان و پارچ میناکاری اصفهان با قیمت های ارزان نیز برای ارگان های دولتی در نظر گرفته شده است.

 

انواع گلدان میناکاری

قیمت جدیدترین انواع مدل های گلدان میناکاری

میناکاری استاد اسماعیلی از برجسته ترین صنایع دستی اصفهان است که نه تنها در داخل کشور، بلکه در خارج از ایران هم علاقه مندان فراوانی دارد.قیمت گلدان مسی میناکاری مرتضی اسماعیلی بگونه ایی در نظر گرفته شده تا عموم هنر دوستان قادر به سفارش آن باشند. حمایت از صنایع دستی و هنرمندان با ذوق کشورمان می تواند راهی به سوی رونق اقتصادهای خرد جامعه باشد.

 

قیمت گلدان میناکاری اصفهان

قیمت گلدان میناکاری روی مس

 

More information about Enamel vase with Embossed Gol-O-Morgh(The flower and bird) design

Ismaili Embossed Enamel(Mina Kari) Vase with the flower and bird design is an example of an Isfahan’s handicrafts. Enameling, in general, uses brilliant colors on metal. This art has a 1500-year history, and Isfahan is regarded the home of this art. The Ismaili Enameled vase is remarkable due to the delicacy of the vase engraving, the quality of the glaze, the artistic painting, and the final furnace process. Purchasing Isfahan Enameling to utilize and enhance the decorative pattern of fashionable Iranian homes is a good idea. Isfahan Enamel vases are priced differently according on their size and quality.

 

گلدان برجسته میناکاری

گلدان میناکاری مسی

What makes this product unique?
1. The vase is constructed of Iranian copper metal of the highest grade.
2. Flowers and birds are hand-embossed on the vase.
3. After glazing, the greatest painters in Isfahan paint the flowers and birds(Gol-O-Morgh) on it.
4. Enamel plates are baked in a special oven with a temperature of 600 to 800 degrees in the last phase of creating Isfahan Enamel to maintain their colors.
5. This item has a height of 25 cm and is one of the greatest and highest quality goods made by master Ismaili.

How to buy Enamel vase with Embossed Gol-O-Morgh(The flower and bird) design, online from Mina Bazaar?
Individually or in pairs, you can get 25 centimeter Enamel(Mina Kari) vases. You may check the pricing of the latest Enamel vase models and other goods on the store’s website and the mobile application at any time of a day. Sets of Enamel vases and plates may be purchased in beautiful gift boxes, and they can also be customized. By your major shopping you can benefit from our discounts

The cost of Enamel vase with Embossed Gol-O-Morgh(The flower and bird) design
The price of an Enamel vase depends on the quality and size of the handcraft market’s items.

General features of this product
The Enameling of Master Ismaili is one of the most well-known handicrafts in Isfahan. Supporting our country’s artists can help society’s micro-economies develop.

 

گلدان و بشقاب میناکاری

فروش عمده گلدان و پارچ میناکاری اصفهان

 

شناسه محصول: 902103

بازار مینا    BazareMina.ir

 • نمایش : ۶۲۲
 • ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  تجدید کد امنیتی
  خرید صنایع دستی اصفهان بصورت آنلاین از طریق اینترنت شامل محصولات : میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...
  کانال ایتا

  هدیه روز معلم

  بهترین ظروف صنایع دستی

  خاتم کاری اصفهان

  تندیس های میناکاری

  فیروزه کوبی اصفهان

  ملیله کاری اصفهان

  میناکاری استاد اسماعیلی