فروشگاه صنایع دستی تولید کننده ظروف میناکاری اصفهان

خرید صنایع دستی اصفهان با قیمت ارزان (میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...)


اپلیکیشن صنایع دستی

اپلیکیشن صنایع دستی

خرید و قیمت جا پاسوری خاتم کاری شده طرح چوگان

 • نویسنده: مهران خاشعی

جا پاسوری خاتم کاری طرح چوگان از جعبه های شیک دست ساز برای نگهداری ورق های بازی می باشد. طرح های کشیده شده بر روی جاپاسوری خاتمکاری متفاوت و معمولا با توجه به نقاشی های سنتی ایرانی می باشد. جعبه پاسور ارزان قیمت خاتم کاری هم برای استفاده شخصی و هم برای هدیه به دوستان گزینه مناسبی بشمار می رود. شما می توانید انواع جا پاسور چوبی خاتم کاری شده اصفهان را از سایت فروشگاه مشاهده کرده و بهترین ها را با توجه به سلیقه خود انتخاب نمائید.

شناسه محصول: 902185

جاپاسوری خاتمکاری

جعبه پاسور چوبی خاتم کاری شده اصفهان با درب کشویی از محصولات صنایع دستی مورد استفاده در برخی منازل است. جا پاسوری خاتم کاری طرح چوگان ظاهر زیبایی داشته و برای نگهداری از ورق های بازی استفاده می شود. قیمت جا پاسور خاتم کاری گران نیست و البته با توجه به کیفیت ساخت و نقاشی آن بصورت تجاری قیمت گذاری شده است. تنوع طرح ها و نقاشی کشیده شده بر روی جعبه ورق خاتم کاری اصفهان، سلیقه های مختلف مشتریان را پوشش می دهد.

کیفیت ساخت جا پاسور چوبی خاتم کاری شده خوب در نظر گرفته شده و از این رو در مارکت خارج از کشور نیز محبوبیت ویژه ایی دارد.خرید عمده جاپاسوری خاتمکاری با قیمت کمتر از سایت برای مشتریان در نظر گرفته شده است. شما می توانید جعبه پاسور ارزان قیمت خاتم کاری اصفهان را در هر تیراژی با طرح های مختلف سفارش دهید.

تخفیف ویژه

جا پاسوری خاتم کاری طرح چوگان

جعبه پاسور چوبی خاتم کاری شده اصفهان با درب کشویی

جنس جاپاسوری از چوب و خاتم استفاده شده برای آن بسیار با کیفیت است. ابعاد جعبه ورق خاتم کاری 3.5*8*11 سانتی متر می باشد. پوشش پلی استر جعبه ورق خاتم کاری علاوه بر زیبایی بیشتر آن را در مقابل آب و رطوبت محافظت می کند. جا پاسور خاتم کاری قیمت مناسبی داشته و برای هدیه پیشنهاد می گردد. خرید خاتم کاری اصفهان در بین علاقه مندان به صنایع دستی ایرانی از استقبال خوبی برخوردار می باشد. شما می توانید از هر کجای کشور سفارشات کلی و جزئی خود را ثبت کرده و در کمترین زمان تحویل بگیرید.

 

قیمت جا پاسور خاتم کاری

جا پاسور خاتم کاری قیمت

جا پاسوری و جا کارتی خاتم کاری بصورت کشویی باز و بسته می شود. طرح دیگر جعبه ورق در سایت وجود دارد که در صورت تمایل شما می توانید آن را انتخاب نمائید. جعبه کارت بازی خاتم کاری با نقاشی مینیاتور علاوه بر زیبایی نقش نگهدارنده ورق های بازی را دارد. مفید بودن محصولات صنایع دستی از جمله دلایل محبوبیت آنها بشمار می رود. خرید بهترین انواع مجصولات خاتم کاری با قیمت عالی را می توانید در هر زمان و مکان بصورت آنلاین تجربه نمائید.

 

جا پاسور چوبی خاتم کاری شده

جا پاسوری و جا کارتی خاتم کاری

جعبه کارت بازی خاتم کاری با نقاشی مینیاتور کاملا دست ساز بوده و از این رو ارزش مادی و معنوی دارد. از این رو طرح های کشیده شده بر روی جعبه ورق خاتم کاری شبیه یکدیگر ولی متفاوت است. زمان صرف شده برای نقاشی کشیده شده بر روی جعبه های خاتم کاری متفاوت است و این امر یکی از دلایل تاثیر گذار بر قیمت آنها بشمار می رود. مشتریان عزیز فارغ از نام این جعبه های شیک خاتم می توانند از آنها برای نگهداری هر چیزی، بدون محدودیت بهره برده و همچنین به عنوان کالایی زینتی استفاده نمایند.

 

جعبه پاسور ارزان قیمت خاتم کاری

خرید بهترین انواع محصولات خاتم کاری با قیمت عالی

هنرمندان و صنعتگران ایرانی سال ها تجربه خود را در قالب ظروف دست ساز مفید به مشتریان داخلی و خارجی عرضه کرده اند. از این رو برای تولید بهتر و بیشتر محصولات به حمایت علاقه مندان به صنایع دستی نیاز دارند. هنر این سرزمین مانند گنجینه ایی تمام نشدنی در خدمت مردم کشورمان بوده و می تواند راهی برای تعامل سازنده میان تمدن های مختلف بشمار آید.

 

جاپاسوری خاتمکاری

جعبه کارت بازی خاتم کاری با نقاشی مینیاتور

 

More information about the inlaid Polo design card box

The inlaid Polo design card box (Khatam Kari) is one of the elegant handcrafted for keeping playing cards. The motifs painted on the inlaid card box vary and are frequently inspired by old Iranian artwork. A budget-friendly Inlaid card box is regarded as an appropriate choice for both individual usage and giving to friends.

What makes this product unique?
1. The wood used to make the card box is of the highest quality.
2. The inlaid card box is 3.5 x 8 x 11 cm in size.
3. The inlaid card box’s polyester coating protects it from water and humidity in addition to being beautiful.
4. The Inlaid card boxes are reasonably priced and are suggested as gifts.

How to buy an inlaid Polo design card box online from the BazareMina website?
The miniature painting on the inlaid card box is entirely handcrafted. As a result, although identical, the drawn motifs on the inlaid box are distinctive. One factor influencing the pricing of inlaid boxes is the varying amount of time required to paint them. Online, at any time and location, you can purchase the greatest inlaid items at a reasonable price through the BazareMina website.

The cost of an inlaid Polo design card box
Sliding lids are used to open and close the inlaid Polo design card box. You can select a different card box design from the BazareMina website if you’d like. The inlaid card box with the miniature painting functions as a keeping box for playing cards in addition to being aesthetically beautiful. You can get an inexpensive Isfahan Inlaid card box in any circulation with a variety of design patterns.

General features of this product
A handcrafted item used in some homes is the Isfahan inlaid (Khatam Kari) Polo design card box with a sliding lid. This card box has a lovely appearance and is functional. One of the factors contributing to the popularity of handicrafts is their usefulness.

 

جعبه ورق خاتم کاری

جا پاسوری کشویی خاتم کاری

 

شناسه محصول: 902185

بازار مینا    BazareMina.ir

 • نمایش : ۶۵۹
 • ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  تجدید کد امنیتی
  خرید صنایع دستی اصفهان بصورت آنلاین از طریق اینترنت شامل محصولات : میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...
  کانال ایتا

  هدیه روز پزشک

  بهترین ظروف صنایع دستی

  خاتم کاری اصفهان

  تندیس های میناکاری

  فیروزه کوبی اصفهان

  ملیله کاری اصفهان

  میناکاری استاد اسماعیلی