فروشگاه صنایع دستی تولید کننده ظروف میناکاری اصفهان

خرید صنایع دستی اصفهان با قیمت ارزان (میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...)


اپلیکیشن صنایع دستی

اپلیکیشن صنایع دستی

خرید و قیمت آینه مستطیل خاتم کاری نقاشی گل و مرغ سایز متوسط

 • نویسنده: مهران خاشعی

آینه خاتم کاری شده مستطیلی در 3 سایز طراحی و تولید می شود و از این رو برای انواع چیدمان ها مناسب است. معمولا آینه چوبی خاتم کاری با طرح های گل و مرغ، شکار،چوگان و همچنین تذهیب به بازار عرضه می گردد تا سلیقه های مختلف مشتریان پوشش داده شود. خاتم کاری اصفهان از بهترین و شناخته شده ترین محصولات صنایع دستی نصف جهان است که بصورت کاربردی و تزئینی مورد استفاده مشتریان قرار می گیرد. قیمت آینه خاتم کاری با توجه به سایز و کیفیت قاب خاتم آن در نظر گرفته می شود.

شناسه محصول: 902210

آینه مستطیل خاتم کاری

آینه خاتم کاری شده با طرح ها و سایز های متفاوت تولید، و به بازار عرضه می گردد. آینه مستطیل خاتم کاری نقاشی گل و مرغ سایز متوسط از پرفروش ترین محصولات کاربردی خاتم اصفهان بشمار می رود. کیفیت ساخت محصولات خاتم کاری در کارگاه های مختلف، متفاوت است از این رو قیمت آینه چوبی خاتم کاری هم سایز می تواند یکسان نباشد. هنر خاتم کاری در اصفهان و شیراز از شناخته شده ترین دست سازهای ایرانی بشمار می رود.

آینه خاتم کاری با نقاشی مینیاتوری طرح گل و پرنده را می توان در چیدمان های مختلف دکوری استفاده کرد. طرح های سنتی گل و مرغ،تذهیب،شکارگاه،چوگان و چهره از محبوب ترین نقاشی های مورد استفاده برای تولید صنایع دستی اصفهان است. از این رو برخی شرکت ها و سازمان ها برای تهیه هدایای تبلیغاتی سالیانه خود از دست سازهای چوبی خاتم کاری شده بهره می برند. برای خرید آینه خاتم کاری و البته دیگر محصولات فروشگاه می توانید بصورت آنلاین اقدام فرمائید.

تخفیف ویژه

آینه خاتم کاری شده

آینه مستطیل خاتم کاری نقاشی گل و مرغ سایز متوسط

قیمت آینه خاتم کاری

جنس قاب آینه از چوب است و بر روی آن خاتم اصل اصفهان چسبانده اند. نقاشی گل و مرغ کشیده شده بر روی قاب آینه، زیبایی و جذابیت بیشتری به آن می دهد. شما می توانید آینه خاتم کاری شده مستطیلی را بر روی میز قرار داده و یا بر روی دیوار نصب کنید. ابعاد قاب خاتم 1.5*23*28 سانتی متر است. سایز متوسط آینه خاتم کاری شده مستطیلی برای اکثر چیدمان های دکوری مناسب است.قیمت آینه خاتم کاری شده گران نیست و خرید عمده خاتم کاری اصفهان در هر تیراژی امکان پذیر است.

 

آینه مستطیل خاتم کاری

آینه خاتم کاری با نقاشی مینیاتوری طرح گل و پرنده

نقاشی های کشیده شده بر روی قاب های خاتم کاری با دست و توسط بهترین اساتید کشورمان انجام می گردد. دقت و زمان صرف شده برای هر نقاشی متفاوت است، از این رو قیمت محصولات نهایی یکسان نیست.معمولا طرح های گل و مرغ، چوگان و تذهیب در بین علاقه مندان به صنایع دستی اصفهان از محبوبیت بیشتری برخوردار است. از این رو بر روی اکثر محصولات چوبی خاتم کاری شده این نمونه نقاشی های سنتی قابل مشاهده است.

 

آینه مستطیل خاتم کاری اصفهان

ظروف خاتم کاری

استفاده از دیوارکوب های سنتی برای چیدمان خانه های ایرانی پیشنهاد می شود. شما می توانید آینه خاتم کاری شده را علاوه بر دیوار، بر روی انواع میزها نیز قرار داده و علاوه بر استفاده از زیبایی آن ها لذت ببرید. کاربردی بودن محصولات صنایع دستی اصفهان از جمله دلایل محبوبیت آنها بشمار می رود. از این رو گزینه های مناسبی برای هدایای تبلیغاتی سالیانه بشمار می روند. قیمت ارزان، قابل تولید بودن در تیراژ بالا و ظاهر شیک به شما امکان می دهد تا با خرید عمده خاتم کاری برای هدایای تبلیغاتی، ماندگاری برند خود را تضمین کنید.

 

آینه چوبی خاتم کاری

آینه شماره 2 خاتم کاری

ممکن است کیفیت ساخت محصولات در کارگاه خاتم کاری اصفهان با نمونه کارگاه های مختلف متفاوت باشد که با توجه به این موضوع قیمت محصولات هم سایز یکسان نیست. همکاری هنرمندان و صنعتگران کشورمان باعث شده تا محصولات مفید و شکیل به بازارهای خارجی نیز عرضه شده و رشد بیشتر اقتصادی را برای جامعه به همراه داشته باشد.

 

قیمت آینه خاتم کاری

آینه خاتم کاری قیمت

 

More information about the medium size inlaid rectangular mirror – The flower and bird design

The inlaid rectangular (Khatam Kari) mirror is available in three sizes, it can be used in a variety of decoration design. The inlaid wooden mirror is one of the greatest and most well-known handicrafts in Isfahan, and customers use it for decoration and ornamental design. The size and quality of the inlaid frame are taken into account when determining the pricing of the inlaid mirror.

What makes this product unique?
1. The mirror’s wooden frame has the authentic inlay of Isfahan attached to it.
2. The mirror frame gains additional beauty and charm from the painted flower and bird.
3. The rectangular inlaid mirror can be mounted on the wall or placed on a table.
4. The inlaid frame’s size is 1.5 x 23 x 28 cm.

 

آینه خاتم کاری شده مستطیلی

قیمت خاتم کاری اصفهان

 

The cost of the small size inlaid wooden mirror – The flower and bird design
These mirrors can be mounted on the wall or you can set the inlaid mirrors on various tables to see their beauty. One of the factors for the popularity of Isfahan handicrafts is their usefulness. They are also appropriate choices for yearly promotional presents. Because of the different quality of inlaid wooden mirrors in different workshops, the price of the same size varies.

 

خرید آینه خاتم کاری

آینه خاتم کاری خرید

General features of this product
Inlaid (Khatam Kari) mirrors in a variety of sizes and patterns and are created. The medium-sized rectangular inlaid mirror with the flower and bird (Gol-O-Morgh) pattern is one of Isfahan’s best-selling useful inlaid products.

 

آینه خاتم کاری نقاشی گل و مرغ

آینه خاتم کاری سایز متوسط

 

شناسه محصول: 902210

بازار مینا    BazareMina.ir

 • نمایش : ۶۲۲
 • ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  تجدید کد امنیتی
  خرید صنایع دستی اصفهان بصورت آنلاین از طریق اینترنت شامل محصولات : میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...
  کانال ایتا

  هدیه روز معلم

  بهترین ظروف صنایع دستی

  خاتم کاری اصفهان

  تندیس های میناکاری

  فیروزه کوبی اصفهان

  ملیله کاری اصفهان

  میناکاری استاد اسماعیلی